Objednávka

 

e-knihy 12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA 

 

 • ÁNO

Objednávam si e-knihu 12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA s podtitulom Elektronická kniha o tom, ako  farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú v hodnote 59-eur a dostávam:

 • E-knihu v AKCIÍ v hodnote 59,-€
  ’’12+1 farba môjho života’ s podtitulom ’’Elektronická kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia, čo symbolizujú’
 • BONUS #1 MINIKURZ ENKAUSTIKA v hodnote 15,-€
  Minikurz enkaustiky je ukážkou toho, že enkaustika je jednoduché a hravé tvorenie pre malých i veľkých, kde nie sú potrebné umelecké schopnosti a vedomosti.
 • BONUS #2 MAĽUJEME V PENE v hodnote 15,-€
  Maľujeme v pene nájdete ďalšiu inšpiráciu hry s farbami a ich miešanie. Je to zaujímavé a jednoduché hranie pre deti a aj pre rodičov.
 • BONUS #3 FARBY OKOLO NÁS v hodnote 15,-€
  Farby v prírode, dodávanie energie, relaxu a oddychu. Ja sa farbou viem ,,nadýchať” ...
 • ÁNO

Viem, že 12+1 farba môjho života je elektronická kniha, ktorá mi príde e-mailom.

 • ÁNO

Skontroloval som si riadne údaje v objednávke. Odoslaním objednávky potvrdzujem, že som sa zoznámil s obchodnými podmienkami.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

„Ja pri maľovaní horúcim voskom nielen tvorím, no najmä relaxujem, oddychujem, objavujem v sebe ďalšie nové možnosti. Hľadám a nachádzam vo farbách zmysel, a ony skutočne ovplyvnili môj život”.

Skúste to aj vy! Viac usmievavých ľudí robí tento svet krajším miestom na život!

Tento Ebook p. Janky Bakičovej je výborne spracovaný,je zrozumiteľný pre všetkých.Videá sú úžasné, pretože pomocou nich sa veľmi rýchlo dostanete do tajov Enkaustiky-maľby horúcim voskom je úchvatná, mala som tú možnosť si ju vyskúšať na kurze p.Bakičovej. Je to relax a vytvorenie obrázku intuitívnej kresby bol pre mňa prekvapujúci.Možnosť výberu rôznych farieb...Môžem vrelo odporučiť všetkým vekovým kategóriám. :-)
Milena Schmiedt autorka obrazov sypaných farebným pieskom
Všetky informácie ,ktoré nás posúvajú k tomu, aby sme sa zamysleli a tvorili nás obohacujú a robia nás šťastnejšími a preto som veľmi vďačná, že práve Janka Bakičová poukazuje na to, ako každý môže sa pokúsiť vyjadriť pomocou farieb a využiť svoju tvorivosť a kreativitu na to, aby sa realizoval.Posúva nás to ďalej a ak si uvedomíme, čo všetko je zachytené v hlbokých myšlienkach a tieto pocity sa dajú prostredníctvom farieb a umenia prezentovať aj pre iných. Ak máme radosť, môžme obveseliť svojimi dielami množstvo ľudí, ktorí budú vnímať obrazy,ako radosť a budú im pripomínať veselé momenty.Návod, ako sa naučiť najrozmanitejšie techniky a prácu s horúcim voskom si zaľúbiť je úžasný a podnecuje každého k tvorivosti a hlavne k radosti z práce.
Annna Kočíková -reprezentat andulančnej metódy