PRIHLÁŠKA

na Tvorivé kurzy v Košiciach

  • ÁNO

Prihlasujem sa na živý kurz Tvorivé kurzy podľa výberu, ktorý sa uskutočni podľa miesta konania v Košiciach na Baštovej 9, alebo na v Prešove na Športovej 4, kde sa budem  učiť novým technikám, ktoré môžem použiť pri objavovaní svojich skrytých schopnostiach a možnostiach a pri tom relaxovať a oddychovať.

  • ÁNO

Uvedomujem si a chápem, že sa za mňa nikto nič neurobí a že vstupom na Tvorivé kurzy nie je zárukou úspechu. Môj výsledok závisí nielen na znalostiach získaných na Tvorivých kurzoch, ale tiež na faktoroch, ktoré autorkou nemôžu byť ovplyvnené, ako napr. možnosti, schopnosti, záujem tvoriť a predovšetkým vytrvať pri svojej aktivite a pod.

  • ÁNO

V prípade že, nebudeš môcť navštíviť kurz z rôznych dôvodov kontaktuj ma  jana@janabakicova.sk  a vyriešime to. V takomto prípade je možné do 7 dní pred kurzom vrátenie peňazí alebo nájdeme ďalší možný termín náhrady. Ak sa odhlásiš 48 hodín pred kurzom, nie je možné vrátiť už peniaze, ak nenájdem urýchlene náhradného človeka s chuťou tvoriť.

  • ÁNO

Skontroloval som si riadne údaje v prihláške. Odoslaním prihlášky potvrdzujem, že som sa zoznámil s obchodnými podmienkami.

Upozornenie pre Česko: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stáť sa identifikovanou osobou a musíte mi následne dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa stáť nechcete, doporučujem si eknihu kúpiť ako fyzická osoba - ne podnikateľ.

Starostlivo vyplňte svoje údaje:)
Ak ste firma, nezabudnite vyplniť svoje IČO a DIČ.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR