PRIHLÁŠKA

na Tvorivé kurzy

  • ÁNO

Prihlasujem sa na živý kurz Tvorivé kurzy podľa výberu, ktorý sa uskutočni podľa miesta konania, kde sa budem učiť novým technikám, ktoré môžem použiť pri objavovaní svojich skrytých schopnostiach a možnostiach a pri tom relaxovať a oddychovať.

  • ÁNO

Uvedomujem si a chápem, že sa za mňa nikto nič neurobí a že vstupom na Tvorivé kurzy nie je zárukou úspechu. Môj výsledok závisí nielen na znalostiach získaných na Tvorivých kurzoch, ale tiež na faktoroch, ktoré autorkou nemôžu byť ovplyvnené, ako napr. možnosti, schopnosti, záujem tvoriť a predovšetkým vytrvať pri svojej aktivite a pod.

  • ÁNO

V prípade že, nebudeš môcť navštíviť kurz z rôznych dôvodov kontaktuj ma  jana@janabakicova.sk  a vyriešime to. V takomto prípade je možné do 7 dní pred kurzom vrátenie peňazí alebo nájdeme ďalší možný termín náhrady. Ak sa odhlásiš 48 hodín pred kurzom, nie je možné vrátiť už peniaze, ak nenájdem urýchlene náhradného človeka s chuťou tvoriť.

  • ÁNO

Skontroloval som si riadne údaje v prihláške. Odoslaním prihlášky potvrdzujem, že som sa zoznámil s obchodnými podmienkami.

Starostlivo vyplňte svoje údaje:)

Ak ste firma, nezabudnite vyplniť svoje IČO a DIČ.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR