Stalo sa na Vianoce

Bakicova enkaustika

Celý priebeh ako som premenila sen na skutočnosť opisujem vo svojom príbehu Rozprávka maľovaná horúcim voskom . Týmto autentickým príbehom opísaný vo forme rozprávky som sa zapojila i do poslucháčskej súťaže,, Stalo sa na Vianoce“.

Organizátora Rádio Regína môj príbeh oslovil a zaradili Rozprávku maľovanú horúcim voskom do súťažných príspevkov. Rozhovor s autorkou a úryvok rozprávky /poznámka: úryvky som sama čítala/ boli odvysielané na Štedrý deň v roku 2014.

V poslucháčskej súťaží s najväčším počtom hlasov na Facebooku Rádia Regína bola vyhlásená moja Rozprávka maľovaná horúcim voskom.

zlosovanie

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Online kurz Enkaustika ZDARMA

    Ako vytvoriť obraz bez akýchkoľvek umeleckých schopnosti a vedomosti? Pripravila som pre Vás Online kurz Enkaustika Zdarma

  • hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Chcem e-knihu ZDARMA

    4 farebné kľúče k Vášmu životu E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku