Ako sa naučiť maľovať horúcim voskom bez akýchkoľvek umeleckých vedomosti a schopností?

Tajomstvo základných techník a postupov pri tvorbe enkaustikou odhalené!

Áno, presne tak sa cítim.

Snívala som namaľovať si svoj vlastný obraz. Stále to ostalo iba pri snívaní. Vždy som si nahovárala, že predsa ako môžeš maľovať, keď nemáš žiadne umelecké schopnosti.

A sny som premenila na realitu. Objavila som slovíčko enkaustika. Táto výtvarná technika má chytila za srdce a ja som v nej našla zmysel a tajomstvo skrytých možnosti. Začala som sa intenzívne tejto výtvarnej technike venovať a pochopila som, že i bez umeleckých schopnosti viete v sebe prebudiť skryté možnosti tvoriť.

Pri tvorení som sa naučila toho viac a dnes už učím aj druhých tejto technike. Spolu odkrývame a zapaľujeme ohnivko tvorivosti. Postupne objavíte, že i VY si môžete namaľovať svoj obraz.

 

Enkaustika je jednoduchá a nevšedná technika maľovania. Pri tejto technike zabudnete na starosti a povinnosti všedného dňa.

Budete nadšení z toho, čo všetko touto technikou vytvoríte. Enkaustika je tvorenie pre malých i veľkých.

 A čo ešte získate pri tvorení enkaustikou?

 Nájdete v sebe umelecké schopnosti, tvoríte, naučíte sa predstavivosti, vzdelávate sa, učíte sa farebnosti, svojou tvorbou vyjadrujete svoj stav a emócie, tým si pomáhate a prekonávate každodenné problémy v živote, relaxujete a oddychujete.

OBĽÚBI SI JU KAŽDÝ, KTO JU PO PRVÝ RAZ SKÚSI.

Volám sa Janka Bakičová a milujem maľbu horúcim voskom a zároveň som i certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať  svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať  si tak zdravie a každodenný život.

Mám rada nadšených ľudí, keď sa im podarí namaľovať alebo vytvoriť niečo, o čom boli presvedčení, že to nikdy nezvládnu. Pre toto  žijem, tvorím a organizujem kurzy enkaustiky - maľby horúcim voskom. Kurzy, na ktorých i Vy sami zistíte, že Vaše schopnosti sú o mnoho väčšie, ako ste si mysleli. Viem to! Nekecám :-))

Naučím Vás ako ľahko a jednoducho tvoriť enkaustikou, aby ste si rýchlejšie vytvorili svoj vlastný obraz horúcim voskom.

 ENKAUSTIKA

základné techniky a postupy

 CD NOSIČ, video v MP4, 26 min

Pomocou videa sa naučíte základné techniky a postupy pri tvorení enkaustikou, budete pracovať so svojimi emóciami či náladami a budete pritom aj oddychovať a relaxovať.

PO ZHLIADNUTÍ  VIDEA ENKAUSTIKA BUDETE VEDIEŤ

  • Budete vedieť, čo POTREBUJETE k tvorbe enkaustikou.
  • Budete poznať ZÁKLADNÉ TECHNIKY A POSTUPY pri tvorení enkaustikou
  • Naučíte sa vytvárať svoje VLASTNÉ OBRÁZKY, ktoré prinesú RADOSŤ nielen Vám, potešíte aj iných, keď ich obdarujete svojou UMELECKOU PRÁCOU.
  • Nájdete v sebe nové MOŽNOSTI tvoriť, relaxovať a oddychovať. Vďaka enkaustike máte možnosť tvoriť spolu so svojimi deťmi, vnukmi...

Čo nájdete vo vnútri videá?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena CD nosiča Enkaustika -základné techniky a postupy je 10,- eur s DPH. Pošlem Vám ho poštou, kde poštovné a balné je 3,- eur.

Možno teraz krútite hlavou a hovoríte si:

 Neviem maľovať!

To nevadí! Enkaustika je jednoduché a hravé tvorenie, kde  nie sú potrebné akékoľvek umelecké vedomosti a schopnosti. Základom sú abstraktné kresby, ktoré sa naučíte maľovať a tie potom kombinujete. V namaľovanom obraze nájdete vždy niečo nové a zaujímavé. Niekto vidí stromy, jaskyne, lesy alebo mystické výjavy.

Nemám čas! Toto je pre deti a nie pre mňa!

Tu Vám budem oponovať! Je to pre všetkých, ktorí sa chcú, niečomu novému naučiť. Na kurzoch sa zúčastnili ženy ba i chlapi a deti od 4 rokov. Príkladom je môj vnuk Andrejko, ktorý vo veku 4,5 roka ovláda nielen enkaustickú žehličku, ale aj enkaustické pero.

Prečo by som mala začať s enkaustikou?

Na túto otázku Vám môžem odpovedať iba jedno. Ak, enkaustika pomohla mne vo veľmi ťažkých situáciach, tak môže pomôcť aj Vám. Relaxujete, oddychujete, spoznávate nové veci, všímate si viac farby, tešíte sa z vytvorených prvých obrazov a ste sami prekvapení, čo ste namaľovali a predovšetkým je tu príležitosť tvoriť spolu i s blízkymi.

 

ČO HOVORIA NA CD NOSIČ ICH MAJITELIA

Keď som počula prvýkrát slovo: “Enkaustika”, znelo mi to tak zaujímavo, že som začala zisťovať o čo ide. Dostala som sa tak k videám a tvorbe p.Jany Bakičovej. A bola som z nich nadšená. Enkaustika - základné techniky a postupy sú jednoducho spracované a pochopí ich každý, kto sa chce tejto technike naučiť a tvoriť horúcim voskom.. Tvorba - obrázky p.Jany sú pastvou pre oči. Videá môžem len doporučiť a to každej vekovej kategórii.
Marta Vacho www.martavacho.sk
Som rada, že som sa dostala k Enkaustike- základné techniky a postupy, lebo na chate, kde som často s deťmi , nie je pripojenie k internetu. Stačí mi vziať notebook a pozrieť si ako sa jednoducho tvorí horúcim voskom. Deti si to púšťajú a postupne zvládajú techniku enkaustiky. Vrelo odporúčam tým, kto sa chce naučiť základy tejto výtvarnej techniky.
Anka Pištecová
Mám od Janičky také,protoho kdo chce s enkaustikou začít je to ideální a super,pochopí to každý a každému se to zalíbí.Relax a odpočinek,to je enkaustika.Děkuji Janičko.
Jiřina Vejvodová

Pre tých, ktorí chcete začať s enkaustikou a rozvíjať svoje skryté schopnosti tvorením horúcim voskom

Teraz kliknite na tlačítko  ÁNO, CHCEM...  lebo už teraz chcem objavovať svet enkaustiky, tvoriť, relaxovať a oddychovať.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom. EBook dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.

Prajem Vám príjemné tvorenie, relaxovanie a oddychovanie pri maľbe horúcim voskom.

 Jana Bakičová, certifikovaná lektorka enkaustiky