Objednávka Enkaustika - základné techniky a postupy 

 

  • ÁNO

Objednávam si CD nosič ’’ENKAUSTIKA - základné techniky a postupy’’  v akcií za 10,-€  s DPH

  • ÁNO

Viem, čo obsahuje CD nosič Enkaustika -základné techniky a postupy.

  • ÁNO

Skontroloval som si riadne údaje v objednávke. Skontroloval som si riadne údaje v objednávke. Odoslaním objednávky potvrdzujem, že som sa zoznámil s obchodnými podmienkami.

  • ÁNO

Balíček s CD Enkaustika - základné techniky a postupy mi príde poštou na doručenku, preto som si starostlivo skontroloval aj doručovaciu adresu. Viem, že je potrebné uhradiť poštovné a balné vo výške 3,- eur.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

2

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi na email jana@janabakicova.sk

Som tu pre Vás a rada Vám pomôžem.

„Ja pri maľovaní horúcim voskom nielen tvorím, no najmä relaxujem, oddychujem, objavujem v sebe ďalšie nové možnosti. Hľadám a nachádzam vo farbách zmysel, a ony skutočne ovplyvnili môj život”.

Skúste to aj vy! Viac usmievavých ľudí robí tento svet krajším miestom na život!

Keď som počula prvýkrát slovo: “Enkaustika”, znelo mi to tak zaujímavo, že som začala zisťovať o čo ide. Dostala som sa tak k videám a tvorbe p.Jany Bakičovej. A bola som z nich nadšená. Enkaustika - základné techniky a postupy sú jednoducho spracované a pochopí ich každý, kto sa chce tejto technike naučiť a tvoriť horúcim voskom.. Tvorba - obrázky p.Jany sú pastvou pre oči. Videá môžem len doporučiť a to každej vekovej kategórii.
Marta Vacho http://www.martavacho.sk/