OBJEDNÁVKA E-KNIHY

 

PREČO NEPOUŽÍVAŤ SLOVO ALE

 

 • ÁNO

Objednávam si e-knihu PREČO NEPOUŽÍVAŤ SLOVO ALE s podtitulom Návod, ako si odstránením slova ALE zlepšíte svoju komunikáciu  so zľavou 50% v hodnote 6,-eur a dostávam:

 • E-knihu v AKCIÍ v hodnote 6,-€
  ’’Prečo nepoužívať slovo ALE’ s podtitulom ’’Návod ako si odstránením slova ALE zlepšiť svoju komunikáciu’
 • 1.BONUS Pracovaný zošit
  Do pracovného zošita si zapisujete osobné poznámky súvisiace s odstránením slova ALE a tak si zlepšovať svoju komunikáciu
 • 2.BONUS Doživotnú aktualizáciu
  V bonuse doživotná aktualizácia získate stále aktualizované informácie v e-knihe Prečo nepoužívať slovo ALE
 • GARANCIU 14 dní
  Pokiaľ po prečítaní eBooku zistíte, že pre Vás nebol prínosný a nebavil Vás, môžete využiť 14-dňovú garanciu na vrátenie peňazí. Bez otázok Vám vrátim celú čiastku na Váš účet.
 • ÁNO

Viem, že Prečo nepoužívať slovo ALE je elektronická kniha, ktorá mi príde e-mailom.

 • ÁNO

Skontroloval som si riadne údaje v objednávke. Odoslaním objednávky potvrdzujem, že som sa zoznámil i s obchodnými podmienkami.

Upozornenie pre Česko: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stáť sa identifikovanou osobou a musíte mi následne dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa stáť nechcete, doporučujem si eknihu kúpiť ako fyzická osoba - ne podnikateľ.

Starostlivo vyplňte svoje údaje:)
Ak ste firma, nezabudnite vyplniť svoje IČO a DIČ.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

„Ja pri maľovaní horúcim voskom nielen tvorím, no najmä relaxujem, oddychujem, objavujem v sebe ďalšie nové možnosti. Hľadám a nachádzam vo farbách zmysel, a ony skutočne ovplyvnili môj život”.

Skúste to aj vy! Viac usmievavých ľudí robí tento svet krajším miestom na život!

Tento Ebook p. Janky Bakičovej je výborne spracovaný,je zrozumiteľný pre všetkých.Videá sú úžasné, pretože pomocou nich sa veľmi rýchlo dostanete do tajov Enkaustiky-maľby horúcim voskom je úchvatná, mala som tú možnosť si ju vyskúšať na kurze p.Bakičovej. Je to relax a vytvorenie obrázku intuitívnej kresby bol pre mňa prekvapujúci.Možnosť výberu rôznych farieb...Môžem vrelo odporučiť všetkým vekovým kategóriám. :-)
Milena Schmiedt autorka obrazov sypaných farebným pieskom
Všetky informácie ,ktoré nás posúvajú k tomu, aby sme sa zamysleli a tvorili nás obohacujú a robia nás šťastnejšími a preto som veľmi vďačná, že práve Janka Bakičová poukazuje na to, ako každý môže sa pokúsiť vyjadriť pomocou farieb a využiť svoju tvorivosť a kreativitu na to, aby sa realizoval.Posúva nás to ďalej a ak si uvedomíme, čo všetko je zachytené v hlbokých myšlienkach a tieto pocity sa dajú prostredníctvom farieb a umenia prezentovať aj pre iných. Ak máme radosť, môžme obveseliť svojimi dielami množstvo ľudí, ktorí budú vnímať obrazy,ako radosť a budú im pripomínať veselé momenty.Návod, ako sa naučiť najrozmanitejšie techniky a prácu s horúcim voskom si zaľúbiť je úžasný a podnecuje každého k tvorivosti a hlavne k radosti z práce.
Annna Kočíková -reprezentat andulančnej metódy