Objavili ste svoju vášeň v maľbe horúcim voskom? Ukážem Vám, ako rozvíjať svoje schopnosti ďalej...

online kurz kombinovaná enkaustika

    je kurz pre tých, čo chcú tvoriť, naučiť sa nové veci a vytvárať originálne umelecké diela.

Pridajte sa do kurzu Kombinovaná enkaustika, kde spoznáte nové motivácie a inšpirácie . Rada Vám ukážem nové materiály, možnosti a experimentovania s voskami a inými materiálmi a nástrojmi.

Budete rozvíjať svoju predstavivosť, fantáziu, kreativitu a tvorivosť. Zrelaxujete svoju myseľ a vytvoríte si čas samé pre seba.  Experimentovaním kombinovanej enkaustiky si namaľujete svoje originálne umelecké dielo.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo získate pri maľovaní horúcim voskom?

  • nájdete v sebe umelecké schopnosti
  • tvoríte a vzdelávate sa,učíte sa farebnosti,popustíte uzdu fantázie a prestavivosti
  • pri tvorbe relaxujete a oddychujete
  • svojou tvorbou vyjadrujete svoj stav a emócie a tým si pomáhate a prekonávate každodenné problémy v živote
  • potešíte nie len seba, ale aj iných, keď ich obdarujete svojou umeleckou prácou

Kombinovaná enkaustika je jednoduchá, hravá a farebná výtvarná technika. Prinesie vám umelecký zážitok, tvorivú a kreatívnu inšpiráciu a tiež úsmev, oddych a relax.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A práve preto som vytvorila tento online kurz Kombinovaná enkaustika, kde sa naučíte nielen farebnosti, tvorivosti... Zastavíte sa a nájdete si čas pre seba.

Radi tvoríte a experimentujete? Zaujíma Vás niečo nové a radi by ste sa to naučili? Je vaša záľuba tvoriť len tak pre seba alebo tvoriť  pre iných? Objavte v sebe schopnosť  tvorenia. Vytvorte si i možnosť nového príjmu z predaja vašich obrazov.

Že na to nemáte talent? Poďte to skúsiť a zvládnete to!

Čaká na vás kreatívne tvorenie, kde i bez akýchkoľvek umeleckých schopnosti a vedomosti budete maľovať, objavovať svet farieb a mnoho iných informácií...a VY si vytvoríte i svoj vlastný ORIGINÁLNY OBRAZ.

Je nádherne pozorovať farby, ich kombinácie a vznikajúcu farebnú škálu, ktorá niekedy vzniká ani nevieme ako. Je úžasne pozorovať ľudí, ktorí si po prvýkrát vytvoria svoj obraz horúcim voskom. Sú fascinovaní enkaustikou a na ich tvárach je vidieť údiv i úsmev a predovšetkým radosť, pohodu a relax pri tvorení.

Čo je obsahom online kurzu Kombinovaná enkaustika?

Online kurz Kombinovaná enkaustika sa skladá zo samostatne stojacích modulov. Kurz je spracovaný v členskej sekcií a umiestnený na www.janabakicova.sk. Ku online kurzu dostanete i jedinečné prístupové heslo a máte i doživotný prístup.

Na prístup do online kurzu a k jednotlivým modulom potrebujete internetové pripojenie a môžete sa k nemu vrátiť aj v budúcnosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V úvode kurzu sa zoznámite s novými podkladmi /plátno,sololit, sklo, keramika, drevo/ a tvoriacimi materiálmi /voskové médium, americké vosky,pigmentové tyčinky/.

Oboznámite sa s tepelnými nástrojmi ako je teplovzdušná alebo plynová pištoľ a ohrievacia doska.

Naučíte sa ako správne pripraviť podklad s voskovým médiom k maľovaniu kombinovanou enkaustikou.

Tepelné nástroje k tvorbe enkaustikou

FÚKANÁ ENKAUSTIKA

V tomto module sa zoznámite, čo je teplovzdušná pištoľ, ako sa pracuje s teplovzdušnou pištoľou a pozriete si praktické ukážky. Dozviete sa, čomu sa vyvarovať pri práci s teplovzdušnou pištoľou.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika   FÚKANÁ ENKAUSTIKA je 49,-€ s DPH.

OHRIEVACIA DOSKA

V tomto module sa dozviete, čo je enkaustická ohrievacia doska formát A2. Detailné si enkaustickú dosku popíšeme a vysvetlíme. Vo videách vám ukážem, ako sa na doske pracuje a ako sa maľuje voskami. Pri maľovaní na doske viete použiť i kovovú špachtľu, valec a štetce, ktorými vytvoríte zaujímavé detaily.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika OHRIEVACIA DOSKA je 49,-€ s DPH.

Aké materiály môžete zakomponovať do vosku?

V daných moduloch nájdete odpoveď ako sa pracuje s grafitom, šelakom, lepidlom, tušmi a decoupage. Nájdete v nich dôležité informácie o materiáloch a vo videách vám ukážem praktické postupy, ako jednotlivé materiály správne zakomponovať do vosku.

GRAFIT A VOSK

V tomto module si ukážeme ako sa kreslí grafitom na papier a ako celú kresbu vieme zakomponovať do vosku.Táto technika dáva maľbe horúcim voskom jej hĺbku a rozmer.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika     GRAFIT A VOSK je 49,-€ s DPH.

ŠELAK A VOSK

V tomto module získate vedomosti, čo je šelak a ako sa vyrába šelaková tinktúra. Vo videách si pozriete ukážky toho, ako sa dá šelak zakomponovať do vosku. Obraz dotvorený šelakom pôsobí originálne a šelak na obraze dotvára veľmi zaujímavú štruktúru.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika            ŠELAK A VOSK je 49,-€ s DPH.

DECOUPAGE A VOSK

V tomto module získate vedomosti a ukážku toho, ako sa dá technika decoupade /servitkovanie/ zakomponovať do vosku. Je to jednoduchá a kreatívna technika, ako sa naučiť kresliť rôzne témy. Pomocou enkaustického pera dotiahneme detaily na maľbe a vy si vytvoríte originálny obraz.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika DECOUPAGE A VOSK je 49,-€ s DPH.

LEPIDLO A VOSK

V tomto module získate vedomosti, ako správne postupovať pri zapracovaní lepidla do kombinovanej enkaustiky. V praktickej ukážke nájdete postup ako sa pracuje s lepidlom, tušmi a grafitom a pigmentovými tyčinkami. Obraz vytvorený týmito materiálmi má hlboký 3D efekt a jedinečný zjav.

Cena online kurzu Kombinovaná enkaustika            LEPIDLO A VOSK je 49,-€ s DPH.

V kombinovanej enkaustike je veľa možnosti aplikácie rôznych prvkov, materiálov či surovín do voskového média. Postupne budem tento online kurz doplňať o jednotlivé  moduly s novými aplikáciami. 

Jednotlivé moduly Kombinovanej enkaustiky sú otvorené.

Kto pre vás pripravil online kurz Kombinovaná enkaustika?

V živote sa vždy dejú veci tak, ako ich máme naprogramované „zhora". Moje prvé dotyky s Enkaustikou majú tiež svoje čarovné stretnutie.

Nachádzala som sa vo veľmi zlej etape života, mala som vtedy čerstvých 50. Hľadala som si prácu a vôbec som si ju nevedela nájsť. V tom obbdobí sa diali zvláštne veci. Prebúdzali sa vo mne nové talenty. Nevedela som veru, čo sa so mnou deje. Moja intuícia verná kamarátka mi vždy dobre poradila a ja som novú príležitosť prijala a dala som sa na novú cestu poznania.

Viac o mojom príbehu si prečítajte na mojom blogu.

 

Janka Bakičová

Čo hovoria iní o online kurze Kombinovaná enkaustika?

ENKAUSTIKA cudzie slovo,povedala som si, keď som ho po prvýkrát počula, ale zároveň mi znelo veľmi zaujímavo až kreatívne, preto som začala hľadať po internete.o čo vlastne ide. Vyhľadávač mi ukázal eBook Janky Bakičovej. Enkaustika-maľba horúcim voskom a Maľované pozdravy.Jednoduchým a prehľadným spôsobom sa tu vysvetľuje podstata tejto zaujímavej techniky .Názorné ukážky vo videách sú ako malý kurz a mne osobne dopomohli cítiť sa a tvoriť AKO UMELEC. Túto techniku chcem vyskúšať aj ako terapiu a relax s mojou mamou, ktorá má alzheimerovú chorobu a eBook odporúčam všetkým, ktorí chcú začať niečo nové, nepoznané, kreatívne a zároveň sa cítiť šťastne.
Dagmar Virčíková majsterka odbornej výchovy

Už sa tešíte na tvorivé chvíle a na prvé obrazy maľované kombinovanou enkaustikou?

Online kurz Kombinovaná enkaustika je sprístupnený. Vyberte si modul z ponuky kombinovanej enkaustiky a objavujte sveta farieb a voskov.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom. Prístupové heslá  dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.

Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.