Používate často slovo ALE a chcete ho dať PREČ alebo ho úplne prestať používať?

PREČO?

Mám pre Vás návod, ako si odstránením slova ALE môžete zlepšiť svoju komunikáciu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pracovala som vyše dvadsať rokov v reklamno – obchodnej firme, kde som počas svojej práce absolvovala množstvo obchodných kurzov.

Jedno zo zlatých pravidiel úspešného obchodníka je aj pravidlo:

,,Slovo ALE  je prísne zakázané používať v obchodnej komunikácií.”

Táto veta mi ostala riadne zafixovaná v hlave a dokonca sme sa na kurze smiali, lebo sme si toto pravidlo napísali prstom na čelo.

Som Jana Bakičová

Som jednoducho žena so záľubami. Môj vek 50+ pre mňa nie je prekážkou, pretože milujem život. Inšpirujem iné ženy a pomáham im pochopiť, že i v tomto veku majú čo svojmu okoliu ponúknuť a môžu žiť život podľa svojich predstáv.

Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať  svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať  si tak zdravie a každodenný život.

Mám rada nadšených ľudí, keď sa im podarí namaľovať alebo vytvoriť niečo, o čom boli presvedčení, že to nikdy nezvládnu. Pre Vás všetkých tvorcov, dnes píšem e-knihy, články, videá a  pripravujem kurzy a teším sa z každého nového vytvoreného obrazu.

Prečo som napísala túto e-knihu?

Naučila som sa slovo Ale nepoužívať vo svojej komunikácií a dnes je to pre mňa samozrejmosť. Pred pár mesiacmi som sa zúčastnila na výtvarnom  kurze. Sedela pri mne jedna staršia pani, ktorá dookola omieľala ale, ale, ale...

Najprv som tomu nevenovala pozornosť, no bolo toho už trochu viac a ja som spozornela.

Čo to rozpráva?

Je to pekná miestnosť, ale je tu neskutočne teplo. Lektorka je strašne sympatická, ale slabo ju počuť. Už by mohla byť prestávka, ale chýba do konca ešte desať minút. Mala som jej dosť. Kurz trval našťastie iba dve hodiny.

Cestou domov som premýšľala  nad  tou pani a priviedlo ma to k napísaniu tejto e -knihy.

Zmenou vyjadrovania a odstránením slova ALE, neskutočne a strašne zo svojej komunikácie, pochopíte, ako sa Vám začne meniť reč a aj váš život.

Cena e-knihy je 12,- eur s DPH. Za jej napísaním je množstvo hodín písania, skúsenosti a praxe.

 

PREČO NEPOUŽÍVAŤ SLOVO ALE

 

s podtitulom

“ Návod, ako si odstránením slova ALE vylepšíte svoju komunikáciu“.

A to nie je všetko.

Mám tu pre Vás niečo NAVYŠE.

Pracovný zošit

Pracovný zošit si vytlačíte a budete si zapisovať odpovede na dané otázky. Len pravidelným zapisovaním a kontrolou nad samým sebou vedie k zlepšeniu komunikácie a odstráneniu slova ALE zo svojej reči.

Doživotná aktualizácia

Nachádzame sa v dobe IT a ja Vám prinášať aj doživotnú aktualizáciu mojej e-knihy Prečo nepoužívať slovo ALE. Pri jej aktualizácií Vám pošlem link, kde si novú aktualizáciu e-knihy budete môcť stiahnuť.

TOTO JE PRE MŇA VEĽMI DÔLEŽITÉ!

E-knihu „Prečo nepoužívať slovo ALE”  som spracovala na základe svojich skúsenosti a vedomosti pre Vás a tým chcem, keď si ju zaplatíte, aby bola pre Vás veľmi užitočná.

Máte teda k nemu aj 14 dňovú garanciu na vrátenie peňazí, bez otázok z mojej strany. Pokiaľ zistíte, že online kurz pre Vás nebola vhodná voľba, pošlite mi do 14 dní od doručenia email na adresu jana@janabakicova.sk, kde napíšete, že odstupujete od zmluvy a chcete vrátiť peniaze. Dohodneme sa, akou formou mám peniaze vrátiť.

ALE je odporovacia spojka a podmieňuje vás k hľadaniu vysvetľovania a vyhovárania.

Po vyslovení  slova ALE, sa zvyknete tak zamotať, že zabudnete, čo je vlastne pravda.

OBSAH

A čo je na tom, že používam slovo ALE vo svojej komunikácií? Na oko tak jednoduché a jasné. Však? No, v realite to vyzerá trochu inak. Sama som si tým prešla a viem ako som sa kontrolovala a čo mi to spôsobovalo.

Obsahom e-knihy sú odpovede na tieto otázky?

1.Kedy najčastejšie hovoríte slovo ALE?

2.V akej situácií a príležitosti používate slovo ALE?

3.Aké pocity máte, keď vyslovíte slovo ALE?

4.Čo sa s vami deje, keď prestanete používať slovo ALE?

5.Ako a čím nahradiť slovo Ale?

Čo získate po prečítaní e-knihy PREČO NEPOUŽÍVAŤ SLOVO ALE?

  • Budete vedieť, aké vetné spojenie je slovo ALE
  • Budete vedieť, prečo je potrebné vynechať slovo ALE vo svojej komunikácií
  • Budete vedieť ako a čo spôsobuje slovo ALE
  • Budete vedieť, kedy najčastejšie hovoríte slovo ALE
  • Budete vedieť, v akej situácií a príležitosti používate najčastejšie slovo ALE
  • Opíšeme si pocity, ktoré máte, keď vyslovíte slovo ALE
  • Budete vedieť, čo sa s vami deje, keď prestanete používať slovo ALE
  • Vysvetlíme si, ako a čím nahradiť slovo ALE, NESKUTOČNE a STRAŠNE

MOŽNO SI TERAZ HOVORÍTE:

A CENA?

V období, keď som ešte fajčila, na cigarety som minula denne 5,- EUR, takže túto e-knihu by som "prefajčila" za 2-3 dní. Rozhodla som sa ušetrené peniaze investovať do seba iným spôsobom.

Za ušetrené peniaze som postavila tento web, aby som VÁM mohla odovzdať to najlepšie zo seba. Riadim sa starým známym , že najlepšia investícia ktorá sa vždy niekoľkonásobne vráti, je investícia do seba samého. Tak skúste myslieť aj VY na seba a spraviť malú investíciu, ktorá VÁM prinesie veľký a dlhodobý efekt.

Je to pre mňa dostatočné vysvetlenie.

Čo hovoria iní na e-knihu?

Na Jankinu e-knihu som sa tešila, lebo na spoločne strávenom víkende, ma viac-krát opravila, keď som slovíčko "ale" používala. A používala som ho často. Aj keď som už vedela o jeho "toxických" účinkoch na komunikáciu.:-) Samé od seba ma akosi nechcelo opustiť. A tak som po prečítaní e-knihy zistila, že aj ja často sama pred sebou pomocou výhovoriek a tohto slovíčka obhajujem vlastné rozhodnutia. Ale prečo? Je to predsa moje rozhodnutie a za ním si stojím. A tak teraz trénujem jednoduché ale trefné odpovede na všetky otázky a dokonca bez pocitu viny. A viete čo? Pripadám si silnejšia a presvedčivejšia :-) Jani, ďakujem za pripomenutie, že toto slovo do správnej komunikácie určite nepatrí :-) Držím e-booku palce Slavka
Slávka Ramsová Dizajnér návrhu interiéru www.slavkaramsova.sk
Při čtení e-knihy jsem si musela uvědomovat, jak mluvím a jaké spojení používám a jak často. Při mé práci je to hodně důležité, zaměřit se na slova, které chci méně často používat a mimo jiné tam patří i ALE. Proto doporučuji přečíst, protože v e-knihe se dozvíte význam slova ALE a výhody používání lepších slov. Použitím vhodných a hlavně pozitivních slov vysíláme lepší energii a co vysíláme, to taky dostaneme zpět.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

ÁNO, CHCEM...  si vylepšiť svoju komunikáciu a naučiť sa slovo Ale mať mimo môjho slovníka a reči.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom. EBook a prístupové heslo dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.

 

Prajem Vám úspešne zvládnutie a zlepšenie vašej komunikácie

Jana Bakičová,