NÁVOD AKO SI POMOCOU FARIEB

NALADIŤ ...KAŽDÝ DEŇ.

Farby sú všetko okolo nás. Ich prostredníctvom vnímame svet. Je farebný a pestrý.

Svet bez farieb si ani nedokážem predstaviť. Majú veľký vplyv na ľudskú psychiku, nálady, emócie, aj na zdravie... Každá farba má svoj význam.

Obraz č.1

Položím vám dve otázky?

Ktorý z obrazov upútal vašu pozornosť, 1 alebo 2.?

Ktorý z obrazov chcete, aby visel u vás v izbe, 1 alebo 2?

A tak je to aj s farbami v živote. Je dôležité, akými farbami sa obklopujeme.

Obraz č.2

Intenzívne vnímanie farieb som pocítila až v období, ako som sa začala venovať speleológií a chodeniu do prírody. Postupne sa mi odkrývalo tajomstvo podzemia a krásy, ktoré vznikali vplyvom vody, vetra a iných prírodných živlov.  Stačilo dané miesta osvetliť karbitkou /špeciálna speleologická pomôcka/ a ostala som v tichom úžase.

Fotoaparátom som zachytávala momentky, ktoré som videla po prvýkrát. Dodáva mi to silu, obdivujem to, čo nevytvorila ľudská ruka. Vždy, keď som sa cítila unavená z práce, stačilo zatvoriť oči, preniesť sa na tieto miesta a nechať plynúť svoje spomienky a myšlienky. Pre mňa osobne sú to neopísateľné farebné zážitky.

Návrat po roku.

Na začiatku 2015 som intenzívne pracovala iba na e-knihe o farbách. Pred dokončením som sa dostala do krízy s písaním. Sadla som si v ateliéri a začala maľovať horúcimi voskami. Vytvorila som maľované blahoželania a ja som pochopila, že v pokračovaní e-knihy o farbách nebudem.  Prečo?

Vznikla iná e-kniha Enkaustika-maľba horúcim voskom, Tá má už svojich prvých čitateľov a ja som sa znova mohla vrátiť ku e-knihe o farbách. Výsledok už vidíte.

Prečo e-kniha o farbách?

Počas roka absolvujem veľa tvorivých akcií a výstav, počas ktorých  rozprávam s ľudmi o farbách a o ich vplyve na nás všetkých. Sú milo prekvapení nad obsahom rozhovoru. 

Som rada, že som dala svoje skúsenosti a vedomosti najmä z intuitívnej kresby a dokázala som to dať na papier a spracovať to do tejto knihy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poukazujem na dôležitosť významu farieb pre váš ŽIVOT.Pomocou videí sa môžete HRAŤ a TVORIŤ farebné obrazy.

A ČO VY, SÚ FARBY DÔLEŽITÉ VO VAŠOM ŽIVOTE?

Správnou voľbou farby si dokážete zlepšiť emócie, dobíjať energiu a vnímať všetko okolo seba úplne inak. Ak poznáte význam farieb, lepšie dokážete pochopiť človeka, o ktorom viete, akú farbu obľubuje. Rovnako sa aj sami dokážete farebne „doladiť“ tak, aby ste sa cítili príjemne a aby ste sa sami dobíjali energiou.

Práca, ktorú milujete Vás môže v určitom okamžiku unavovať. POZNÁM TO!

Ja vtedy som v ateliéru, roztavím vosky a tvorím. Až vtedy zistím podľa farieb ako sa cítim. Pod rukami vznikajú nádherné a najmä farebné obrazy. Týmto chcem len povedať, že ja pri maľovaní horúcim voskom nielen tvorím, ale najmä relaxujem, oddychujem, objavujem v sebe ďalšie nové možnosti. Hľadám a nachádzam vo farbách zmysel, a ony skutočne ovplyvnili môj život.

Skúste to aj vy! Viac usmievavých ľudí robí tento svet krajším miestom na život!

 

12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA

 

s podtitulom

“ E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú“.

Cena e-knihy je 59,- eur s DPH. Za jej napísaním je množstvo hodín hľadania, skúšania a natáčania. Neraz som si pri tom poplakala, no výsledok je SUPER.

 ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ ?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

E-kniha vám pomôže s ľahkosťou pochopiť význam farieb. Budete vedieť i tvoriť, pracovať so svojimi emóciami či náladami a pritom aj oddychovať a relaxovať.

ČO VÁM E-KNIHA  12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA PRINESIE?

  • Budete vedieť, čo AKO FARBY PÔSOBIA. Každá farba má svoju silu a energiu. Objavíte v nich zaujímavé informácie a zistíte, čo je pre vás dôležité.
  • Budete vedieť AKO FARBY LIEČIA. Ak spoznáte liečivú silu farieb a čo jednotlivé farby charakterizujú, viete si pomocou nich zlepšiť emócie aj zdravie.
  • Budete vedieť ČO FARBY SYMBOLIZUJÚ.Prebytok i nedostatok určitých farieb spôsobuje u ľudí určitý stav, ktorý charakterizuje, čo sa deje vo vašom živote.
  • Nájdete v sebe nové MOŽNOSTI tvoriť, relaxovať a oddychovať. Vďaka farbám si môžete zlepšiť EMÓCIE a NÁLADY KAŽDÝ DEŇ.

MOŽNO SI TERAZ HOVORÍTE:

 NEVIEM MAĽOVAŤ!

To nevadí! Obidve výtvarne techniky Enkaustika i Maľovanie v pene je jednoduché a hravé tvorenie, kde  nie sú potrebné akékoľvek umelecké vedomosti a schopnosti. Základom sú abstraktné kresby.

NEMÁM ČAS! JE TO SKÔR PRE DETI AKO PRE DOSPELÁKOV.

Tu Vám budem oponovať! Je to pre všetkých, ktorí sa chcú, niečomu novému naučiť.  Práve pri tvorení a maľovaní si tvoríte rôzne farebné kombinácie, ktoré vás vedú k úsmevu a potešeniu toho, čo ste vytvorili.

SKÔR AKO VÁS PUSTÍM K OBJEDNÁVKE, MÁM PRE VÁS EŠTE JEDNÚ INFORMÁCIU.

Teória sama o sebe nikdy nemôže stačiť. Množstvo videí Vám pomôže sa zorientovať vo farbách. K e-knihe Vám preto, prikladám aj VIDEÁ ako BONUSY ZDARMA.

BONUS #1

Hodnota tohoto bonusu je 15 eur. Minikurz enkaustiky je ukážkou toho, že enkaustika je jednoduché a hravé tvorenie pre malých i veľkých, kde nie sú potrebné umelecké schopnosti a vedomosti.

Nájdete v sebe umelecké schopnosti, tvoríte, naučíte sa predstavivosti, vzdelávate sa, učíte sa farebnosti, svojou tvorbou vyjadrujete svoj stav a emócie, tým si pomáhate a prekonávate každodenné problémy v živote, relaxujete a oddychujete. 

BONUS #2

Hodnota tohoto bonusu je 15,-eur. Maľujeme v pene nájdete ďalšiu inšpiráciu hry s farbami a ich miešanie. Je to zaujímavé a jednoduché hranie pre deti a aj pre rodičov.

Je to maľovanie, kde potrebujete k tvoreniu len pomôcky, ktoré nájdete skoro v každej domácnosti.

BONUS #3

Hodnota tohoto bonusu je 15,-eur. Chápanie farieb, nie je len v obliekaní a módnych trendoch. Ja sa farbou viem ,,nadýchať” ....

V hodnote  59,- eur  získate e-knihu 12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA a bonusy MINIKURZ ENKAUSTIKA, MAĽUJEME V PENE,  FARBY OKOLO NÁS . Hodnota bonusov je 45,-eur. 

ČO NA E-KNIHU HOVORIA PRVÍ ČITATELIA?

Tento Ebook p. Janky Bakičovej je výborne spracovaný,je zrozumiteľný pre všetkých.Videá sú úžasné, pretože pomocou nich sa veľmi rýchlo dostanete do tajov Enkaustiky-maľby horúcim voskom je úchvatná, mala som tú možnosť si ju vyskúšať na kurze p.Bakičovej. Je to relax a vytvorenie obrázku intuitívnej kresby bol pre mňa prekvapujúci.Možnosť výberu rôznych farieb...Môžem vrelo odporučiť všetkým vekovým kategóriám. :-)
Milena Schmiedt - autorka obrazov sypaných farebným pieskom
Mám ráda jednoduchost a přehlednost. A tento e-book obojí splňuje. Přestože slovo ,,enkaustika" jsem slyšela poprvé, e-book mě s touto technikou malby seznámil a provedl mě názorně postupy, se kterými se jako začátečník mohu pustit do tvoření. Je to takový minikurz této techniky, která umožní být umělcem každému, probouzí kreativitu a vrací nás do dětství, kdy byl svět plný barev a nekončící fantazie.
Jana Cvilinková
Všetky informácie ,ktoré nás posúvajú k tomu, aby sme sa zamysleli a tvorili nás obohacujú a robia nás šťastnejšími a preto som veľmi vďačná, že práve Janka Bakičová poukazuje na to, ako každý môže sa pokúsiť vyjadriť pomocou farieb a využiť svoju tvorivosť a kreativitu na to, aby sa realizoval.Posúva nás to ďalej a ak si uvedomíme, čo všetko je zachytené v hlbokých myšlienkach a tieto pocity sa dajú prostredníctvom farieb a umenia prezentovať aj pre iných. Ak máme radosť, môžme obveseliť svojimi dielami množstvo ľudí, ktorí budú vnímať obrazy,ako radosť a budú im pripomínať veselé momenty.Návod, ako sa naučiť najrozmanitejšie techniky a prácu s horúcim voskom si zaľúbiť je úžasný a podnecuje každého k tvorivosti a hlavne k radosti z práce.
Anna Kočíková - reprezentant andulančnej metódy

 JE TO PREDSA DOSŤ PEŇAZÍ!

Na túto otázku Vám môžem odpovedať iba jedno. Ak, farby pomohli mne a otočili mi život k lepšiemu, veselšiemu a pozitívnemu zmýšľaniu života, tak môže pomôcť aj VÁM.  Je potrebné si uvedomiť, niečo pre seba urobiť a nielen čakať, že sa to spraví samo.

A cena? V období, keď som ešte fajčila, tak ma stáli cigarety denne 5,-eur. Túto e-knihu som prefajčila za 12 dni. NIKDY vám nebude vyhovovať cena, lebo len sa hľadajú výhovorky, lebo nechcete. Za seba môžem povedať i toľko. Investovala som desiatky stoviek eur, aby som postavila tento web a priniesla VÁM všetko to, najlepšie zo seba. Najlepšie investované peniaze sú vždy do seba samého.

Objednajte si e-knihu ’’12+1 FARBA MÔJHO ŽIVOTA’’ i s bonusmi a pomocou farieb si naladíte ...každý deň.

Teraz kliknite na tlačítko  ÁNO, CHCEM...  lebo už teraz chcem objavovať svet farieb, tvoriť, relaxovať a oddychovať.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom. EBook dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.

Prajem Vám príjemné tvorenie s farbami, relaxovanie a oddychovanie.

Jana Bakičová

certifikovaná lektorka enkaustiky