Ako sa stať umelcom a tvorcom obrazov , ktoré namaľujete len vďaka žehličke a voskom?

v online kurze MAĽUJEME HORÚCIM VOSKOM

Vám ukážem , ako aj bez akýchkoľvek umeleckých schopnosti či talentov si dokážete vytvoriť umelecké dielo.   

Súčasná doba je veľmi rýchla, uponáhľaná a vyvoláva i stres. Je potrebné sa na chvíľu zastaviť a relaxovať . A práve Vy sa teraz môžete naučiť úžasnú techniku, ktorá Vám pomôže uľaviť od stresu. Pri maľovaní si oddýchnete a vytvoríte si i svoje umelecké dielo.

Čo získate vstupom do kurzu maľovanie horúcim voskom?

 • pri maľovaní relaxujete a oddychujete
 • nájdete v sebe umelecké schopnosti
 • učíte sa farebnosti, popustíte si uzdu fantázie a predstavivosti
 • maľujete si s deťmi a spolu zažijete krásne chvíle
 • potešíte nie len seba, ale aj iných, keď ich obdarujete svojou umeleckou prácou
 • obrazy majú svoju umeleckú hodnotu a odmenou vám môže byť i finanančná hodnota z ich predaja

Maľovanie horúcim voskom vo svete poznáme i pod názvom Enkaustika. Je to stará technika, známa viac ako 2000 rokov. Vďaka technickému pokroku začiatkom 20.storočia sa mení i spôsob roztávenia voskov.  Do tejto techniky sa pridávajú nové tepelné nástroje a tým sa stáva maľovanie horúcim voskom dostupnejšie verejnosti.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

A práve preto som vytvorila tento online kurz Maľujeme horúcim voskom, kde sa naučíte novej technike, farebnosti, zastavíte sa a nájdete si čas pre seba a tvorenie.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Online kurz Maľujeme horúcim voskom je internetový kurz a umiestnený na www.janabakicova.sk. Ku online kurzu dostanete i jedinečné prístupové heslo a máte i doživotný prístup. Na prístup do online kurzu a k jednotlivým modulom potrebujete internetové pripojenie.

Po zaplatení kurzu máte ihneď prístup k úvodným lekciam, ktoré absolvujete svojim tempom a môžete sa k ním vrátiť aj v budúcnosti. Nasledujúce lekcie sa Vám budú otvárať každý týždeň  a o ich otvorení budete informovaní e-mailom.

Enkaustika je jednoduchá a hravá výtvarná technika pre malých i veľkých.

Čo je obsahom online kurzu Maľujeme horúcim voskom?

 • V kurze Vás prevediem základnými postupmi a technikami. Oboznámite sa s enkaustickou žehličkou, voskami a podkladom.
 • Pomocou videí a praktických návodov sa naučíte maľovať abstraktné témy a postupným cvičením sa pustite i do kvetov a krajiniek.
 • Postupne pridáte prácu s enkaustickým perom a tak budete môcť dokončovať i detaily na obraze.
 • Do kurzu som pridala i maľované pozdravy, kde budete tvoriť exkluzívne pozdravy pre svojich najbližších.
 • Kreslenie na väčší formát má svoje úskalia a vo videu získate finty ako si uľahčiť prácu.
 • Farby sú všade okolo nás. Súčasťou kurzu je i e-kniha o farbách, kde získate informácie, ako farby pôsobia a čo symbolizujú.
enkaustika Jana Bakicova

Do kurzu som vložila moje vedomosti a skúsenosti za 12 rokov tvorby a realizovaných 10 autorských výstav. Kurz má 7 modulov s bohatým obsahom a postupmi. Videá v kurze tvoria viac ako dve hodiny obsahu.      Doba kurzu trvá 8 týždňov.

 Cena online kurzu Maľujeme horúcim voskom stojí 249,- eur s DPH

A je tu pre Vás i DARČEK v hodnote 118.-eur

kurz Maľované pozdravy a e-kniha 12+1 farba môjho života /41 strán/ 

Čo hovoria iní o maľovaní horúcim voskom?

ENKAUSTIKA cudzie slovo,povedala som si, keď som ho po prvýkrát počula, ale zároveň mi znelo veľmi zaujímavo až kreatívne, preto som začala hľadať po internete.o čo vlastne ide. Vyhľadávač mi ukázal eBook Janky Bakičovej. Enkaustika-maľba horúcim voskom a Maľované pozdravy.Jednoduchým a prehľadným spôsobom sa tu vysvetľuje podstata tejto zaujímavej techniky .Názorné ukážky vo videách sú ako malý kurz a mne osobne dopomohli cítiť sa a tvoriť AKO UMELEC. Túto techniku chcem vyskúšať aj ako terapiu a relax s mojou mamou, ktorá má alzheimerovú chorobu a eBook odporúčam všetkým, ktorí chcú začať niečo nové, nepoznané, kreatívne a zároveň sa cítiť šťastne.
Dagmar Virčíková majsterka odbornej výchovy
Pani Bakičová, uchvátila ma enkaustika. Vaše video je prekrásne! Ste šikovná, kreatívna a milá. Teším sa, že som Vás objavila. Idem sa do toho pustiť. Keď budem mať skúsenosti, tak sa Vám pochválim. Prajem krásny víkend.
pani Magdaléna
Tento kurz p. Janky Bakičovej je výborne spracovaný,je zrozumiteľný pre všetkých.Videá sú úžasné, pretože pomocou nich sa veľmi rýchlo dostanete do tajov Enkaustiky, mala som tú možnosť si ju vyskúšať na kurze p.Bakičovej. Je to relax a vytvorenie obrázku intuitívnej kresby bol pre mňa prekvapujúci.Možnosť výberu rôznych farieb...Môžem vrelo odporučiť všetkým vekovým kategóriám. :-)
Milena Schmiedt autorka obrazov sypaných farebným pieskom
Držím prsty v ďalšej práci, videla som video ja dodám iba toľko , že keď pred troma rokmi moja dcérka namaľovala obrázok, ktorý stále mám v svojej kancli / a už on mali aj záujem,ale nieje na predaj/ tak sme kúpili žehličku a skúšalii tiež maľovať ,ale len tak pre radosť a pre seba , lebo ľudia máju poslanie tvoriť , hrať sa a rozdávať radosť ...Prajem veľ a úspechov .
pani Anička

Kto pre vás pripravil online kurz Maľujeme horúcim voskom?

V živote sa vždy dejú veci tak, ako ich máme naprogramované „zhora". Moje prvé dotyky s Enkaustikou majú tiež svoje čarovné stretnutie.

Nachádzala som sa vo veľmi zlej etape života, mala som vtedy čerstvých 50. Hľadala som si prácu a vôbec som si ju nevedela nájsť. V tom obbdobí sa diali zvláštne veci. Prebúdzali sa vo mne nové talenty. Nevedela som veru, čo sa so mnou deje. Moja intuícia verná kamarátka mi vždy dobre poradila a ja som novú príležitosť prijala a dala som sa na novú cestu poznania.

Viac o mojom príbehu si prečítajte na mojom blogu.

 

Janka Bakičová