Ste unavené, ba i v strese? Cítite, že potrebujete zmenu?

Kreativitou a tvorením prepojte telo a dušu, buďte tu a teraz. Vypnite hlavu a precíťte chvíľu, byť sama so sebou.

Vyskúšajte so mnou

tvorenie farbami, kde nie sú potrebné umelecké schopnosti.

Stačí sa iba posadiť, zhlboka sa nadýchnuť a hrať sa s nimi.

Naučím vás to v mini kurz zdarma

FRAKTÁLNA KRESBA

4 dňový mini kurz bude prebiehať  9.4.2024 - 12.4.2024

fraktalna kresba
0
ľudí vstúpilo do minikurzu

Prečo je dobre kresliť fraktálnu kresbu a čo to je? 

Fraktálna kresba /fraktál je častica/ sa maľuje so zatvorenými očami v časovom intervale. Je kresbou, kde nie sú potrebné žiadne umelecké sklony či talent.

Je to hlboká práca na sebe, čo predstavuje relax i  meditáciu. Fraktál nás spája s mimoriadne silným zdrojom energie.

Fraktálna kresba pôsobí energeticky, zároveň je aj obrazom, ktorý očarí a pôsobí aj ako umelecké dielo. Kresbu stačí vložiť do farebne ladeného rámu a Vy máte krásny, dekoračný kúsok do svojho interiéru. To je SUPER, však? 

V minikurze sa dozviete:

  • Ako vznikla farktálna kresba?
  • Pre koho je určená fraktálna kresba?
  • Prečo kresliť fraktálnu kresbu?
  • Aké pomôcky sú potrebné na namaľovanie fraktálnej kresby?
  • Ako sa kreslí fraktálna kresba?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Referencie

Do tohoto minikurzu jsem šla celá natěšená. Cítila jsem, že potřebuji změnu. A tento kurz mi dal přesně to, co jsem potřebovala. Propojení těla a duše. Byt tady a teď. Vypnout hlavu. Nechat kreativní část sebe sama prostor. Moc jsem si to užila a Hance za to patří velký dík. Určitě moc ráda doporučuji. ❤️
Hanka Burešová
Na kurz som sa prihlásila zo zvedavosti. Neľutujem. Bol to príjemne prežitý čas s pastelkami v ruke, kedy vznikali zaujímavé výtvory. Ďakujem pani Janke za možnosť zúčastniť sa a vyskúšať si to. Určite doporučujem. Emília.
pani Emília

Kreslením fraktálnej kresby Vám do života prichádza tvorivosť, radosť, predstavivosť a ešte o mnoho viac... pozitívnych zmien v živote. 

Dôležité!

Ušetríme si navzájom to nadrahšie, čo máme. Čas. Pokiaľ nechcete robiť žiadne zmeny, pokiaľ máte zahltenú schránku všetkými možnými kurzmi zdarma, ale na žiadne reálne nechodíte, nehláste sa.

Kliknutím na tlačítko VSTÚPIŤ ZDARMA si dajte záväzok, že budete na živo a budete otvorené všetkému, čo sa   v minikurze dozviete. Keď neurobíte niečo inak,NIČ SA NEZMENÍ!

Praktické informácie

Začíname 9.4.2024 v utorok v FB skupine, do ktorej Vám príde pozvánka. Spolu sa budeme stretávať počas štyroch dní. Bude i priestor na vaše otázky. Záznam bude samozrejne k dispozícii.

Fraktálna kresba je vhodná pre každého, kto vie používať pero a farbičku.

Kto pre Vás online kurz o fraktálnej kresbe pripravil?

V živote sa vždy dejú veci tak, ako ich máte naprogramované „zhora". Moje prvé dotyky s Enkaustikou majú tiež svoje čarovné stretnutie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

A ako to bolo s fraktálnou kresbou? Na Facebooku som zbadala podujatie  s fraktálnou kresbou konané v Košiciach. Bol krásny májový deň a ja som pocítila zvláštne mravenčenie.

Po prečítaní informácií som vedela, že idem na akciu. A bolo to. Fraktálna kresba ma pohltila celú. V priebehu jedného mesiaca som  absolvovala tri kurzy fraktálnej kresby a vedela som, že idem ďalej.   

Janka Bakičová