Ako si nájsť čas pre seba, skľudniť svoje vnútro a ako stíšiť tempo v tejto hektickej dobe ?

Odpovede nájdete  

v online kurze fraktálnej kresby zdarma

Stačí sa iba posadiť, zhlboka sa nadýchnuť a hrať sa s farbičkami.

Prečo je dobre kresliť fraktálnu kresbu a čo to je? 

Fraktálna kresba /fraktál je častica/ sa maľuje so zatvorenými očami v časovom intervale. Fraktálna kresba je kresbou, kde nie sú potrebné žiadne umelecké sklony či talent. Je to hlboká práca na sebe, čo predstavuje relax i  meditáciu. Fraktál nás spája s mimoriadne silným zdrojom energie.

Fraktálna kresba pôsobí energeticky, zároveň je aj obrazom, ktorý očarí a pôsobí aj ako umelecké dielo. Kresbu stačí vložiť do farebne ladeného rámu a Vy máte krásny, dekoračný kúsok do svojho interiéru. To je SUPER, však? 

Čo sa dozviete v kurze?

  • Ako vznikla farktálna kresba?
  • Pre koho je určená fraktálna kresba?
  • Aké pomôcky sú potrebné na namaľovanie fraktálnej kresby?
  • Ako sa kreslí fraktálna kresba?
  • Čo nájdete v inšpiratívnych videách a kresbách?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Refrencie

Do tohoto minikurzu jsem šla celá natěšená. Cítila jsem, že potřebuji změnu. A tento kurz mi dal přesně to, co jsem potřebovala. Propojení těla a duše. Byt tady a teď. Vypnout hlavu. Nechat kreativní část sebe sama prostor. Moc jsem si to užila a Hance za to patří velký dík. Určitě moc ráda doporučuji. ❤️
Hanka Burešová
na kurz som sa prihlásila zo zvedavosti. Neľutujem. Bol to príjemne prežitý čas s pastelkami v ruke, kedy vznikali zaujímavé výtvory. Ďakujem pani Janke za možnosť zúčastniť sa a vyskúšať si to. Určite doporučujem. Emília.
pani Emília

Kreslením fraktálnej kresby Vám do života prichádza tvorivosť, radosť, predstavivosť a ešte o mnoho viac... pozitívnych zmien v živote. 

Fraktálna kresba je vhodná pre každého, kto vie používať pero a farbičku.

Kto pre Vás online kurz o fraktálnej kresbe pripravil?

V živote sa vždy dejú veci tak, ako ich máte naprogramované „zhora". Moje prvé dotyky s Enkaustikou majú tiež svoje čarovné stretnutie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

A ako to bolo s fraktálnou kresbou? Na Facebooku som zbadala podujatie  s fraktálnou kresbou konané v Košiciach. Bol krásny májový deň a ja som pocítila zvláštne mravenčenie.

Po prečítaní informácií som vedela, že idem na akciu. A bolo to. Fraktálna kresba ma pohltila celú. V priebehu jedného mesiaca som  absolvovala tri kurzy fraktálnej kresby a vedela som, že idem ďalej.   

Janka Bakičová