Ako si nájsť čas pre seba, skľudniť svoje vnútro a ako stíšiť tempo v tejto hektickej dobe ?

Odpovede nájdete  

v online kurze fraktálnej kresby zdarma

Stačí sa iba posadiť, zhlboka sa nadýchnuť a hrať sa s farbičkami.

Prečo je dobre kresliť fraktálnu kresbu a čo to je? 

Fraktálna kresba, často označovaná aj ako fraktál, vzniká so zatvorenými očami v časovom intervale. Je to forma kresby, ktorá nevyžaduje špeciálne umelecké sklony či talent. Práve naopak, je to hlboká práca na sebe, ktorá poskytuje relaxáciu a meditáciu. Fraktál nás spojuje s mimoriadne silným zdrojom energie.

Táto energeticky pôsobiaca forma kresby nie je len obrazom, ale zároveň sa stáva aj umeleckým dielom, ktoré očarí svojou jedinečnosťou. Po vytvorení stačí umiestniť kresbu do farebne ladeného rámu, a máte tak vytvorený krásny, dekoračný kúsok pre váš interiér. Je to jednoducho SUPER, však?

Čo sa dozviete v kurze?

  • Ako vznikla farktálna kresba?
  • Pre koho je určená fraktálna kresba?
  • Aké pomôcky sú potrebné na namaľovanie fraktálnej kresby?
  • Ako sa kreslí fraktálna kresba?
  • Čo nájdete v inšpiratívnych videách a kresbách?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Refrencie

Do tohoto minikurzu jsem šla celá natěšená. Cítila jsem, že potřebuji změnu. A tento kurz mi dal přesně to, co jsem potřebovala. Propojení těla a duše. Byt tady a teď. Vypnout hlavu. Nechat kreativní část sebe sama prostor. Moc jsem si to užila a Hance za to patří velký dík. Určitě moc ráda doporučuji. ❤️
Hanka Burešová
na kurz som sa prihlásila zo zvedavosti. Neľutujem. Bol to príjemne prežitý čas s pastelkami v ruke, kedy vznikali zaujímavé výtvory. Ďakujem pani Janke za možnosť zúčastniť sa a vyskúšať si to. Určite doporučujem. Emília.
pani Emília

Kreslením fraktálnej kresby Vám do života prichádza tvorivosť, radosť, predstavivosť a ešte o mnoho viac... pozitívnych zmien v živote. 

Fraktálna kresba je vhodná pre každého, kto vie používať pero a farbičku.

Kto pre Vás online kurz o fraktálnej kresbe pripravil?

V živote sa vždy dejú veci tak, ako ich máte naprogramované „zhora". Moje prvé dotyky s Enkaustikou majú tiež svoje čarovné stretnutie.

Môj príbeh si prečítajte tu >>

A ako to bolo s fraktálnou kresbou? Na Facebooku som zbadala podujatie  s fraktálnou kresbou konané v Košiciach. Bol krásny májový deň a ja som pocítila zvláštne mravenčenie.

Po prečítaní informácií som vedela, že idem na akciu. A bolo to. Fraktálna kresba ma pohltila celú. V priebehu jedného mesiaca som  absolvovala tri kurzy fraktálnej kresby a vedela som, že idem ďalej.   

Janka Bakičová