Čaro farieb v maľbe ukryté

Farby v mojej tvorbe sú súčasťou i môjho života. Vediem a organizujem kurzy enkaustiky a intuitívnej kresby. Na jednom z mojich kurzoch bola i pani Milena Schmiedt. Pripomenula sa mi, že sme sa stretli aj na Mama trhoch v Košiciach.

Pani Milena tvorí obrazy pomocou farebného piesku. Je to zaujímavá technika tvorenia obrazov sypaním farebného piesku na špeciálny podklad. Pozvala som ju na zorganizovanie spoločnej výstavy a tak priniesť umenie i k nám na vidiek.

Výstavu som zorganizovala u nás v obci Dargov.

Pani Milena je rodáčkou z Vyšného Medzeva, kde sa v polovici júna konali slávnosti obce. Táto obec leží v nádhernom hornatom kraji, obklopená zelenými kopcami. Ubytovanie som si zohnala v Šugovskej doline na Ranči Šugov.

Počas slávnosti sa konal i bohatý program. Hral sa minifudbal, súťažilo sa vo varení guľášu, ľudové piesne sa niesli celou obcou a nechýbali tvorivé dielne a hry pre deti.

Súčasťou programu bola aj naša spoločná Výstava obrazov enkaustiky a z farebného piesku.

Teším sa našej spoločnej spolupráci. Priniesť tvorivosť, kreativitu a najmä farebnosť medzi deti a ľudí má motivuje  organizovať na výstavách aj tvorivé dielne pre malých i veľkých.

Zaujímavé informácie, čo je enkaustika a čo potrebujete k jej tvorbe som zhrnula do e-knihy 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou, ktorú si môžete stiahnuť ZDARMA.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku