Čo odhalila kamera pri spracovaní videa

Prázdniny sú v plnom prúde. Tak ako aj iné staré mamy aj ja mám svojho vnúčika Andrejka na prázdninách. Pracovala som v ateliéri a Andrejko si pekne maľoval horúcim voskom. Pripravujem pre vás nové videá a súčasne pracujem na novej kolekcií obrazov, ktoré budú vystavované na prelomu rokov 2016/2017 v Humennom, Zemplínskych Hámroch a vo Vranove nad Topľou.

Andrejko si pospevoval a kreslil si vedľa mńa, počúvali sme rádio a ja som si v pohode tvorila a natáčala video. Videla som, že sa vnúčik začal trocha okolo mňa krútiť, no nevenovala som tomu pozornosť. Je to kľudné dieťa a rád sa pozerá ako tvorím enkaustikou.

Dokončila som svoju prácu, zatvorili sme ateliér a odišli domov. Večer som stiahla natočený materiál a pustila som sa do jeho spracovania.

A až natočený materiál ukázal, čo môj vnúčik Andrejko robil za mojim chrbtom. Je to zaujímavé, ako sú tie deti vynaliezavé a ako si vedia pomôcť.

Ďakujem mojej kamarátke KAMERE, že odkryla túto  krásu. Teším sa, lebo je milé a inšpiratívne učiť sa od našich deti a vnukov.

A tu sú Andrejkové obrázky, ktoré tak veľmi ukazoval na video.

Andrejko sa danému videu tešil a smial, ako ma dostal. Prajem vám veľa krásnych prázdninových dní s vašimi ratolesťami.

 

 

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku