ENKAUSTIKA – MAĽBA HORÚCIM VOSKOM NA VÝSTAVE TATRA EXPO 2015 POPRAD

Enkaustika je výtvarná technika maľovania horúcim voskom. Je to jednoduché a hravé tvorenie bez akýchkoľvek umeleckých schopnosti. Prezentáciu maľby horúcim voskom mohli vidieť návštevníci na výstave TATRA EXPO 2015 v Aréne Poprad v dňoch 16 -19.4.2015.

Roztápanie voskov na tepelnom zdroji – enkaustickej žehličke a ich nanášanie na enkaustický papier si záujemcovia o túto techniku vyskúšali priamo v našom výstavnom stánku.
Záujem o vytvorenie vlastného obrázku horúcim voskom bol nielen medzi dospelými návštevníkmi, ale aj medzi deťmi. Malí i veľkí tvorcovia pod vedením certifikovanej lektorky Jany Bakičovej boli milo prekvapení nad výsledkom svojej práce.

enkautka Bakicvoa

Tvorcovia vo svojich dielach objavili širokú paletu farieb, ktorú práve ponúka maľba horúcim voskom. Farby sú všade okolo nás. Porozprávali sme sa o farbách, čo symbolizujú, ako prostredníctvom nich vieme ovplyvňovať naše emócie a nálady, ako vplývajú na naše zdravie a náš každodenný život.

Počas výstavných dni návštevníci prejavili záujem aj o individuálne kurzy maľby horúcim voskom, ktoré vediem pre začiatočníkov i pre pokročilých.
Som veľmi rada, že výtvarná technika Enkaustika i touto prezentáciou na výstave Tatra Expo 2015 oslovila mnoho malých i veľkých záujemcov o výtvarne umenie.

enkaustika Bakicova

Moju tvorbu si môžete pozrieť tu>>

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku