Obraz vytvorený pomocou teplovzdušnej pištole

Tvorenie je pre mňa dôležitou súčasťou života. Mojim tvorením je enkaustika maľba horúcim voskom. Enkaustika mi prináša oddych, relax a možnosť v sebe objavovať stále niečo nové.

Chcete začať aj Vy  s enkaustikou?

Základné informácie ako začať a čo potrebujete k tvorbe enkaustikou som opísala v e-knihe 3 základné techniky k tvorbe enkaustikou. Prípravu a jednoduché základné postupy  pri tvorbe horúcim voskom si pozrite  v online kurze Enkaustika.

Pri maľbe horúcim voskom  okrem používania  základného nástroja – enkaustickej žehličky, používam aj iné nástroje.

Vedeli ste, že sa dá maľovať aj s teplovzdušnou pištoľou? Teraz ste určite prekvapení, čo som to napísala. Teplovzdušnú pištoľ predsa používajú chlapi pri práci s drevom. ÁNO a ja pri práci s horúcim voskom.

Pozrite si video a uvidíte prácu s enkaustickou žehličkouteplovzdušnou pištoľou.

Ak sa zaujímate a už dlhšie premýšľate nad začiatkom tvoriť horúcim voskom, je tu online kurz , kde sú krok po kroku vysvetlené základné postupy a techniky pri tvorbe enkaustikou. Po základnom zvládnutí si môžete vytvoriť aj svoje vlastné maľované pozdravy a obrazy.

 Prajem vám príjemné chvíle pri tvorení horúcim voskom.

Páči sa Vám tvorenie horúcim voskom? Kde môžete s enkaustikou začať?Je tu pre Vás online kurz Tvoríme horúcim voskom. Nech sa páči vstúpte >>

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku