Už viem, že čo robím, sa to oplatí!

Začiatkom septembra som dokončila online kurz Maľujeme horúcim voskom. V tom období som si povedala, že si dám dlhšiu pauzu a budem trochu viac oddychovať a relaxovať.

Pravda bola iná. Ubehlo pár dni a ja som sa pustila do písania a natáčania videí na novom online kurze Maľované pozdravy.

Enkaustika mi zmenila život a vniesla do môjho života iný smer a zmysel.

Dnes vediem tvorivé kurzy a učím ľudí, ktorí prejavia záujem o túto techniku. Kurzy pre začiatočníkov i pokročilých robím v mojom ateliéri na Dargove, v Košiciach či iných mestách. Pre ľudí, ktorí chcú vedieť maľovať horúcim voskom a nemôžu pre vzdialenosť prísť fyzicky na kurz, vznikli online kurzy pomocou, ktorých sa viete naučiť enkaustike – maľbe horúcim voskom v pohodlí svojho domova.

Spočiatku som pochybovala, či je to dobré, čo robím.

Teraz už viem, že sa to oplatí!

Prišiel mi email od mojej klientky pani Heleny, ktorá je jednak absolventkou kurzu pre začiatočníkov i absolventkou online kurzu Maľované pozdravy. Pani Helena mi poslala tieto slová a fotografie.

Posúďte sami.

Malování horkým voskem pomáhá uzdravovat.

Nový online kurz  Maľované pozdravy lektorky Jany Bakičové, který vyšel v prosinci tohoto roku, využily jako inspiraci učitelky a vychovatelky Základní školy a Mateřské školy při Fakultní nemocnici v Hradci Králové k uspořádání předvánoční dílny, aby hospitalizovaným dětem zpříjemnily pobyt v nemocnici.

Tvoření vánočních přání technikou malování horkým voskem uvedlo malé pacienty do světa fantazie, při kterém se soustředili na veselé barvy a neobvyklé motivy, jež vznikaly pod jejich rukama.

Prožili malé dobrodružství, které uvolnilo jejich psychické napětí , rozptýlilo obavy z nemoci a alespoň na chvíli dalo zapomenout na bolest a trápení.

Úspěch léčby nemocného dítěte často závisí i na jeho duševní pohodě a tu technika malování horkým voskem bezesporu přináší.

Příklad z Královéhradecké nemocniční školy napovídá, že enkaustika také pomáhá uzdravovat.

Krásne slová, ktoré ma presvedčili o tom, že čo robím, sa OPLATÍ!

A Vy si teraz môžete namaľovať vianočné pozdravy a potešiť svojich blízkych a známych originálnym pozdravom. 29.10.2023 sa otvára online kurz Maľované pozdravy, ktorý otváram iba raz v roku.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku