Ale, neskutočne, strašne… tri zakliate slová

Kde bolo, tam bolo, boli TRI SLOVÁ. Tie slová sa volali ALE. NESKUTOČNE a STRAŠNE. Boli to kamaráti nekamaráti. Slovo ALE bolo hašterivé a stále sa len vyhováralo. NESKUTOČNE bolo slovo, ktoré o sebe tvrdilo, že ono nič, lebo je neskutočne a môže všetko. A slovo STRAŠNE? To sa malo veľmi rado a hovorilo o sebe, že je krásne.

ale

Žili títo kamaráti nekamaráti tak,  čo len ráno otvorili oči a už boli v sebe. Chodili po svete a vkladali svoje meno do úst ľudom.

Ľudia sa začali vyhovárať a vedome klamať, to spôsobilo slovo ALE. Ľudom sa niečo páčilo a držali to v ruke, do toho hneď vstúpilo slovo NESKUTOČNE a ľudia boli z toho riadne zmätení. A to ešte nebolo všetko.  Krásne veci, ktoré tešili oko ľudí, zmenilo slovo STRAŠNE.

Dávno pradávno si ľudia skutočne a pekne medzi sebou nažívali. Zmena nastala, keď do ich krajiny prišli TRI SLOVÁ. V tej krajine začal chaos a ich život sa zmenil. Tie TRI SLOVÁ boli ZAKLIATE.

Ako a čo sa so slovami stalo si prečítajte v e-knihe ZDARMA

TRI ZAKLIATE SLOVÁ

tri-alova-1

STIAHNUŤ ZDARMA

Ako v každej rozprávke všetko sa na konci šťastne skončilo. Slovo ALE trochu viac trápilo ľudí. Pokračovanie o slove ALE si prečítajte v e-knihe

PREČO NEPOUŽIVAŤ SLOVO ALE.

ale-1

Návod, ako si odstránením slova ALE zlepšíte svoju komunikáciu

Štítky:
Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku