Lektorky enkaustiky sa vzdelávajú

Enkaustika je výtvarná technika maľovania horúcim voskom. Aj tento rok sa lektorky tejto výtvarnej techniky stretli na kurze v Tvorivej dielničke v Bratislave.

20150425_094332

Lektorky enkaustiky zo Slovenska.

Naša učiteľka Laura Écsiova sa zúčastnila  kurzu pre pokročilé školiteľky. Z Ameriky sa vrátila s plným batohom nápadov a inšpirácie pre nás, lektorky. Vždy sa teším na toto stretnutie, pretože nás Laura naučí nové techniky.

Enkaustika je umenie, ktoré poskytuje nádherné a neobmedzené chvíle tvorenia. Celý deň kurzu prebiehal v získavaní informácii a veľkého nadšenia z realizovaných prác.

Pravidelné stretnutie lektoriek enkaustiky vedie ku získaniu odborných informácií a praktického učenia v tejto technike. Takto vyškolené môžeme ďalej odovzdávať skúsenosti a informácie k Vám záujemcom o maľbu horúcim voskom.

20150425_150418                                                                                                  20150425_114906

20150425_133221

    Zrealizované práce enkaustiky Janky Bakičovej.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku