Namaľujte si kvety žehličkou

Počas školských čias som závidela spolužiačkam, ako na výtvarnej výchove vedia krásne a najmä jednoducho namaľovať rôzne témy. Len raz sa mi stalo, že môj výkres bol na triednej výstave. Pamätám sa na to veľmi dobre, hoci už ubehlo viac ako štyridsaťpäť  rokov.

V mladosti som sa venovala prevažne športu a umelecký smer pre mňa bolo veľké tabu. V živote je to ako na hojdačke, raz hore a potom dole. Dnes šport robím len rekreačne a profesionálne sa venujem výtvarnému umeniu. Kto by to niekedy o mne povedal? Dnes je to realita a som nadšená, že v každom veku objavíme v sebe skryté možnosti a dáme im možnosť rozvinúť sa.

Máte v zásuvke doma alebo u rodičov starú obyčajnú /nenaparovaciu/ žehličku? Poďte skúsiť namaľovať jednoduchý obraz maľovaný voskom. Základné informácie ako na to nájdete v online kurze Enkaustike Zdarma.

Určite si kladiete otázku, aké vosky používam? Vy začnite voskovkami, ktoré nájdete i vo vašej domácnosti.

Roztopte vosky na pracovnej ploche žehličky a len pritláčajte plochu na papier. Pozrite si video a zistíte, aké je to jednoduché a zábavné.

Výhoda Enkaustiky  je tá, že teplo pracovnej plochy žehličky vám pomáha vytvárať vzory, ktoré dopredu ani neviete vytušiť a to je práve najzaujímavejšie na maľovaní horúcim voskom.

Inšpirovalo vás video k kreatívnemu a tvorivému maľovaniu? Ak, áno pochváľte sa pošlite mi svoje obrázky a spolu podporíme aj iné ženy k odvahe odhaliť svoj skrytý talent.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk

Relaxujte a oddychujte s enkaustikou. Objavujte v sebe stále niečo nové. Nech sa páči 

Online kurz Enkaustika zDARma

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Ochrana osobných údajov

  • Rýchlokurz ako začať tvoriť obrazy horúcim voskom

  • E-kniha o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.

    hardcoverjacket_747x1076 (2)

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Spojíme sa na Facebooku